Ahmet Alper Dinçer Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Komik Nick Ve İmzalar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
aXi_CoCuK+
Admin
Admin
aXi_CoCuK+

Yaş : 35 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 141 Nerden : İstanbul Sınıf : Eski 10/C Lakap : (a)Xi_CoCuk+

Başarı Puanı:
Seviye:
Güçlülük:

MesajKonu: Komik Nick Ve İmzalar Komik Nick Ve İmzalar Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 7:25 pm

Hatırlarmısın küçükken seninle camdan dışarı bakardık. Sen yüzünü cama dayardın, ben popomu. Yoldan geçenler bizi hep ikiz zannederdi.

--------------------------------------------------------------------------------
Ey dagları tasları herseyi yaratan rabbim herseye bir güzellik, ayri bir tat, insanlara akil, mantik, zeka verirken bu mesaja aptal aptal bakan bu salagi niye unuttun..

--------------------------------------------------------------------------------
ACABA BIR YERDE OTURUP KONUSALIM DESEM....KIZARMI..?YOK CANIM...YA ABISI VARSA SORSAMMI YOK YOK ABISI YOKTUR...YA VARSA..CANIM OLSADA NERDEN GORECEK SOR LAN SOR OLMEZSIN YA........ YA ABISI VARSA...

SEN, LIKOR GIBI TATLI TEKILA GIBI CARPICI VISKI GIBI ASIL KONYAK GIBI SICAK SAMPANYA GIBI OZEL SARAP GIBI TUTKULU MALUBU GIBI EGZOTIK KOKTEYL GIBI MUHTESEMSIN...

BIR HIRSIZ ARANIYOR!ADI:ASKIM,SOYADI:SEVGILIM,SAKLANDIGI YER:KALBIM,ADRES:ASK BIR EDEBIYAT CADDESI,SENI SEVIYORUM MAH.NO:SEN VE BEN:KAT:NIKAH MASASI.
ASK BIR ELMA SEKERIDIR SEKERI BITINCE KAZIGI KALIR...

BEN BAGLAMAYI ORHAN'DAN, AGLAMAYI FERDI'DEN ISYANI MUSLUM'DEN VE ASKLARIN YUZKARASINI ISE SENDEN OGRENDIM BE SERSERI..!

SABAHLARI KAHVALTI YAPMIYORUM, CUNKU SENI DUSUNUYORUM. OGLENLERI YEMEK YEMIYORUM, CUNKU SENI DUSUNUYORUM. GECE OLUNCA UYUYAMIYORUM, CUNKU ACIM..

SU ANDA HER 100KISIDEN 35I UYUYOR,10U YEMEK YIYIYOR,25I CALISIYOR,15I ¤¤¤ YAPIYOR,10U ARABA SURUYOR,4U DERS CALISIYOR,1TANE SALAKTA PCSİNDE BU SÖZÜ OKUYOR!

DOGRU SOYLEYENI DOKUZ KOYDEN KOVARLARMIS. ONUNCU KOYDEN SESLENIYORUM.

BIR SANA, BIR DE SABAH UYKUSUNA HASTAYIM.HANGISINI SECSEM DIYE HEP IKILEMDEYIM.

--------------------------------------YOLLAR GIDISIME, KIZLAR DURUSUMA HASTA...

RAMPALARIN USTASIYIM, GOZLERININ HASTASIYIM...

DUN RAMPADA GORMUSLER SENI, DAGITMISSIN SANZIMANI FRENI,BIZDE ASLA YOK OYLE ARIZA, HAYDI DURMA SENDE TAKIL OTOAYGAZA!

ERKEKLER NEDEN EVLENEMEYECEKLERI KADINLARIN PESINDEN KOSARLAR KOPEKLERIN KULLANAMAYACAKLARI OTOMOBILLERIN PESINDEN KOSMALARI GIBI...
https://aadlisesi.yetkin-forum.com
Turanoqlu
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Turanoqlu

Yaş : 35 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 132 Nerden : Ankara/GöLß$ı Sınıf : 2007 M€zuN 11/A Lakap : -----

MesajKonu: Geri: Komik Nick Ve İmzalar Komik Nick Ve İmzalar Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 8:39 pm

hakkettende kom!km!ş Very Happy:D
LordSerSery
Moderatör
Moderatör
LordSerSery

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 02/09/08 Mesaj Sayısı : 336 Nerden : Anqara | qǿLßa$ı | $éqMénLér Sınıf : 11-D Lakap : SerSery

MesajKonu: Geri: Komik Nick Ve İmzalar Komik Nick Ve İmzalar Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 9:14 pm

AbiiYY Shen BunLarı mı YaZıon Daha Very Happy ÇürüDü bunLar Very Happy Razz Puhaha

Komik Nick Ve İmzalar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası