Ahmet Alper Dinçer Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ah ßu Öğrenciler...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Turanoqlu
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Turanoqlu

Yaş : 35 Kayıt tarihi : 01/09/08 Mesaj Sayısı : 132 Nerden : Ankara/GöLß$ı Sınıf : 2007 M€zuN 11/A Lakap : -----

MesajKonu: Ah ßu Öğrenciler... Ah ßu Öğrenciler... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 4:52 pm

PAZARLIK

Küçük Kayseriliye hocası sormuş : - Altı kere altı? - Otuz dokuz. - Otur, sıfır. Arkadaşı sorar : - Bildiğin halde neden otuz dokuz dedin? - Pazarlık edecektim, anlamadı...

TİK..

Ögretmen bir gün ögrencilerine söyle bir soru sormus : - Insanlarda istem disi çalisan sey nedir ? Ögrencilerden biri parmak kaldirip cevap vermis : - Tik tir hocam... Ögretmen soruyu bilen ögrencisine : - Aferin oglum senin adinne? diye sormus. Ögrenci : - Tüleyman hocam... demis...

İKİNCİ SORU

Öğretmen,Öğrencilere: -Sizlere sorular soracağım.Birinci soruyu bilene ikinci soru sorulmayacak. Simdi söyle bakalım Ahmet,bir hindinin kaç tane tüyü vardır? -9567 tane tüyü vardır Öğretmenim! -Nereden öğrendin bunu? -Öğretmenim, hani ikinci soru sorulmayacaktı

SELAMI VAR...

Öğrencinin biri Mısır'da üniversite okuyormuş. Yazılılar bittikten sonra sömestır tatili olmuş. Arkadaşı Ali'ye, ben memleketime gidiyorum sen bana notlarımı iletirsin: Eğer bir zayıfım varsa Ali'nin selamı var, iki zayıfım varsa Muhammed'in selamı var, üç zayıfım var ise Muhammet Emin'in selamı var dersin demiş. Arkadaşı notlara baktıktan sonra evini aramış, babası çıkmış telefona. Ali orada mı diye sormuş; babası, yok demiş, o da notu bırakmış: - Ali geldiğinde söyleyin, ümmeti Muhammed'in selamı var.

GELİNLİK

Öğretmen derste şunları anlatıyordu: - Düğünlerde gelinler neden beyaz giyer bilir misiniz? Bu onların en mutlu günü olduğu için! Arka sıralardan bir ses yükselir; - Damatların neden siyah elbise giydiklerini şimdi anladım.

BÖYLE SORUYA BÖYLE CEVAP

Renkli kişiliği ve düşük not vermesi ile öğrencileri arasında özel bir üne sahip olan felsefe öğretmeni, sınav yapacağı gün öğrencilere, önce kâğıt ve kalemlerini hazırlamalarını söyledi, sonra da sandalyesini kaldırıp masanın üzerine koydu. Sonra: "Sınav sorumu soruyorum" dedi. "Bu sandalyenin var olmadığını kanıtlayınız." Sıfırcı felsefe öğretmeni, sınav kâğıtlarını okuduktan sonra, bu konudaki ününe gölge düşüreceğini bilmesine rağmen, hayatında ilk kez bir öğrencisine yüz üzerinden yüz vermek zorunda kaldı. Öğrencinin sınav kâğıdında yalnızca şu iki sözcük yer alıyordu: - Hangi sandalyenin?

Ah ßu Öğrenciler...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası